Nowy URSUS zdobywa kolejne zlecenia

ursusc380Kontrakt na ponad 30 milionów dolarów podpisali przedstawiciele URSUSA z etiopską spółką zajmującą się produkcją cukru. To już druga duża umowa w tym kraju. Pieniądze z umowy mogą być doskonałym kopem inwestycyjnym dla polskiej spółki.

Wszyscy związani z rolniczym przemysłem nie mogą nadziwić się rozowjowi polskiej marki na rynkach światowych. W Etiopii URSUS walczył z największymi graczami w branży, wygrał jednak niższym kosztem serwisu i konkurencyjną ceną, a także niezawodnością maszyn, która w trudnym klimacie Etiopii została już sprawdzona.

Ponad 170 ciągników i prawie 400 przyczep, które trafią do Etiopii to niewiarygodna szansa dla stale rozwijającego się URSUS-a, który wprowadził niedawno nową linię C.

Jednak pierwszą prawdziwą próbą dla firmy będzie trwający w Polsce program dla młodych rolników. Jeśli uda się w nim wskoczyć do pierwszej 5 sprzedaży traktorów w Polsce, to przed tą firmą nie będzie już żadnych przeszkód, żeby wrócić do dawnej świetności, choć z innym właścicielem i z całkowicie innymi traktorami.