O portalu MójURSUS.pl

MójURSUS.pl powstał w wyniku zafascynowania dziejami tej marki przez posiadacza jednego z modeli traktora wyprodukowanych przez tę firmę. Nie ma drugiego takiego miejsca w internecie, co uzasadnia potrzebę stworzenia strony MójURSUS.pl i usystematyzowania wiedzy i zintegrowania społeczności skupionej wokół marki, która znaczy bardzo wiele dla polskiej wsi.

Portal ma kilka stref, które mają skupiać osoby najbardziej zainteresowane poszczególnymi tematami. Posiadacze URSUSÓW mogą dowiedzieć się więcej o swoich traktorach w sekcji MODELE – zawierającej zestaw najpopularniejszych traktorów z logo URSUSA produkowanych w latach 1947-2009. Każdy użytkownik portalu może dowiedzieć się więcej o dziejach marki URSUS, która stała się elementem zakładki HISTORIA.

Przygotowaliśmy także nowoczesne i atrakcyjne FORUM. To miejsce na wymianę doświadczeń, porady dla użytkowników URSUSA, a także na bliższe poznanie się jego właścicieli. Na forum podyskutujecie także o innych sprawach dotyczących rolnictwa, które są codziennością nas – rolników.

Naszą zasadniczą funkcjonalnością ma zamiar być zakładka TWÓJ URSUS, chcemy zachęcić Was do podzielenie się z nami historią Waszego traktora, przesłaniem jego zdjęcia czy filmu z nim w roli głównej. Najciekawsze osoby będą wybierane do wywiadów i relacji. Przyjedziemy do Was, obejrzymy URSUSA i napiszemy o nim w naszym serwisie.

W Polsce brakuje klubu, który zrzeszałby fanów marki URSUS. Mamy wrażenie, że z użytkownikami stało się to samo, co z zakładami w Warszawie, przestali działać. Warto się jednak poznać i rozwijać współpracę, która będzie prowadzić do lepszego wykorzystania naszych traktorów. Podejmujemy trud zbudowania KLUBU URSUSA i zachęcamy Was do zaangażowania się w jego działania. Dla uczestników przewidziano wiele atrakcyjnych propozycji.

Odwiedzajcie także GALERIĘ, która będzie aktualizowana zdjęciami od Was. Rozwijając portal pojawi się na nim więcej zdjęć, filmów i treści. Zachęcamy Was także do kontaktu z nami. Możecie nam przesyłać swoje uwagi i zalecenia na adres kontakt@mojursus.pl.

Dzięki, że jesteście! Życzymy Wam samych miłych wrażeń na portalu MójURSUS.pl!