URSUS w LS 13

Symulator Farmy 2013 to już gra kultowa, którą zna każdy miłośnik wiejskiego życia w cyfrowym świecie. Zauważyli to także ludzie z LS13, którzy wydali dodatek URSUS do tej gry.

packshot-fs13-ursus-bigW popularnej paczce dodatków znajdziemy modele tradycyjne, takie jak C-330 czy C-45. Oprócz tego znalazły się w dodatku URSUSy nowe, z najnowszej serii produkowanych traktorów, a właściwie składanych w Polsce przez POLMOT WARFAMĘ. Jest to sposób na promocję marki, bo obok URSUSów w grze znajdziemy tylko marki DEUTZ-FAHR i FENDT. Są także pojedyncze modele innych ciągników.

Dodatek URSUS zawiera w sobie także maszyny produkowane przez tę firmę. Mowa tu o prasie do słomy, a także przyczepach, rozrzutniku i rozstrząszaczu do siana.

Odwzorowanie maszyn URSUS zostało wykonane znakomicie, choć w przypadku modeli klasycznych nie jest ono pełne, brakuje choćby tradycyjnego dźwięku C-330, co z punktu widzenia miłośników jest poważnym problemem.

W tym ostatnim miejscu z pomocą przychodzą zwykli internauci, którzy stworzyli już prawie wszystkie modele URSUSów jeżdących po polach LS 13. Na myśl przychodzą to conajmniej dwie strony proponujące mody, tzn.: LS-MOD i LS-WORLD.

Już niebawem najciekawsze mody do LS13 z traktorami URSUS znajdą się na MójURSUS.pl